Noże kuchenne i masarskie Buty przemysłowe PVC do ubojni i pracy w kuchni Obuwie gumowe, kalosze Dunlop Obuwie robocze, buty BHP Dagema Obuwie ochronne, buty robocze Artra, medyczne Rękawice metalowe, rękawica antyprzecięciowa stalowa Niroflex Buty robocze Giasco Akcesoria, narzędzia, sprzęt do utrzymania czystości Vikan transport Profesjonalne noże kuchenne Nicul

Sprzęt dla sektora HoReCa

Przemysł mięsny i spożywczy

Gastronomia i mała gastronomia

Prowadzimy Serwis Techniczny

 Profesjonalny sprzęt do utrzymania czystości mycie i dezynfekcja maszyn urządzeń i sprzętu narzędzia do mycia w przemyśle spożywczym mycie w zakładach mięsnych, akcesoria i sprzęt Utrzymanie czystości w zakładach spożywczych

HIGIENA utrzymanie czystości

Do utrzymania czystości i higieny w przemyśle mięsnym, gastronomii i hotelach (HoReCa) proponujemy różne rodzaje sprzętu i narzędzi, szczotek np.: szczotki do szorowania, do zamiatania, szczotki z uchwytem, szczotki ręczne, do rur, z uchwytami teleskopowymi ściągaczki do wody, różnorodne uchwyty do szczotek.

 Vikan Hygiene System - narzędzia do utrzymywania higieny i czystości Vikan Hygiene System® (VHS) to profesjonalna i higieniczna seria produktów przeznaczona dla przemysłu spożywczego. Produkty firmy Vikan łączą w sobie ergonomię, wzornictwo, lecz przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo. Niektóre artykuły Vikan Hygiene System dostępne są nawet w dziewięciu kolorach. Pozwoli to Państwu na podział przedsiębiorstwa na kilka stref dzięki czemu unikną Państwo przenoszenia narzędzi, a co za tym idzie przenoszenia różnych bakterii.

 Vikan Transport System - profesjonalne narzędzia do ręcznego mycia pojazdów, dla myjni samochodowych Vikan Transport System® to szeroki wybór akcesoriów i sprzętu do ręcznego mycia wszelkich pojazdów, który odznacza się ergonomią oraz kompleksową możliwością zastosowań. Produkty serii Vikan Transport zostały zaprojektowane tak, aby chronić lakier przed porysowaniem i zniszczeniem- większość szczotek i ściągaczy jest zawiera gumowe wykończenia krawędzi. Produkty Vikan Transport System to idealne rozwiązanie nie tylko dla myjni samochodowych, czy firm transportowych, ale również dla zwykłych użytkowników, którzy chcą, aby ich samochód był zawsze czysty i świetnie się prezentował.

Wybierając artykuły czyszczące firmy Vikan® możecie być Państwo pewni ich jakości oraz trwałości.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości ISO 9001 oraz certyfikat ochrony środowiska ISO 14001.

Zapraszamy, po zakupy do  sklepu internetowego!

Ochrona

 PPE Dla ubojni i zakładów mięsnych: ubrania wodoodporne, kolczugi stalowe, fartuchy gumowe i bawełniane.
 Środki ochrony osobistej Odzież robocza dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Środki ochrony osobistej PPE, Odzież robocza BHP dla zakładów mięsnych i przemysłu spożywczego: ubrania wodoodporne, maseczki ochronne, fartuchy gumowe do masarni, kolczugi stalowe, kaski ochronne.

Akcesoria

 Dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej.
 Termometry, haki, wiadra ocynk. Brzeszczoty, ostrza taśmowe, koła dociskowe do odbłaniarek i skórowaczek.
Akcesoria dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej: tarcze do pił, noże do skórowaczek i odbłaniarek. Brzeszczoty i tarcze do pił rozbiorowych. Wytrzymałe stojaki, wiadra, widły, łopaty.

Noże

 Do rzeźni i do ubojni, dla kucharzy. Profesjonalne noże szefa kuchni HoReCa. Noże stalowe, ceramiczne, tytanowe, masarskie.
 Noże dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Noże masarskie do rzeźni i ubojni. Profesjonalne noże szefa kuchni dla kucharzy. Noże stalowe, tytanowe, ceramiczne, noże do warzyw i mięs.

Stalki

 Przemysłowe stalki do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali. Stalki dla szefa kuchni i stalki dla
 Stalki rzeźnicze stalowe do ubojni i przemysłu mięsnego
Profesjonalne stalki rzeźnicze do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali, gwarantowana jakość, zróżnicowane szlify. Światowej renomy producenci. Stalki i ostrzałki do noży, w sklepie, w kategorii > Stalki, ostrzałki < znajdziecie ostrzałki i stalki potrzebne do naostrzenia ostrza noża.

Odzież

 Wyposażenie HoReCa. Fartuchy oraz ubrania robocze bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuch jednorazowe, buty do prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czapki z daszkiem i furażerki papierowe.
 Producent - Odzież robocza, odzież ochronna BHP do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Odzież robocza, ubrania robocze Fartuchy bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuchy jednorazowe, odzież gastronomiczna, ubrania dla szefa kuchni, buty foliowe do lekkich prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czepki i furażerki papierowe.

Obuwie

 Buty robocze BHP i HoReCa. Gumowe lub z PVC, skórzane, z podnoskiem stalowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.
 Buty robocze Odzież robocza odzież ochronna BHP i HoReCa, do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Obuwie robocze. Gumowe oraz z PVC i skórzane. Buty z podnoskiem stalowym i kompozytowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.

Rękawice

 Metalowe kolczuga, ochronne i robocze, Artykuły BHP, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, stalowe, gumowe, bawełniane.
 Akcesoria antyprzecięciowe stalowe do ubojni BHP
Rękawice ochronne, przemysłowe, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, rękawice metalowe antyprzecięciowe stalowe, gumowe, bawełniane.

Higiena

 Vikan - Do utrzymania czystości przy produkcji i HoReCa. Szczotki techniczne. Solidne szczotki do szorowania, szczotki do zamiatania, szczotki ręczne i z uchwytem, do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
 Narzędzia do sprzątania, higieny, BHP i HoReCa - Sprzęt Vikan
Narzędzia do utrzymywania czystości przy przemysłowej produkcji żywności i HoReCa. Szczotki techniczne. Przemysłowe szczotki do szorowania, zamiatania, szczotki z uchwytem i ręczne, specjalne do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
Polecamy Vikan Transport System®, szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do pielęgnacji i ręcznego mycia pojazdów. - Specjalistyczne szczotki do myjni samochodowych, szczotki do mycia aut, busów i autobusów.