Noże kuchenne i masarskie Buty przemysłowe PVC do ubojni i pracy w kuchni Obuwie gumowe, kalosze Dunlop Obuwie robocze, buty BHP Dagema Obuwie ochronne, buty robocze Artra, medyczne Rękawice metalowe, rękawica antyprzecięciowa stalowa Niroflex Buty robocze Giasco Akcesoria, narzędzia, sprzęt do utrzymania czystości Vikan transport Profesjonalne noże kuchenne Nicul

Sprzęt dla sektora HoReCa

Przemysł mięsny i spożywczy

Gastronomia i mała gastronomia

Prowadzimy Serwis Techniczny

 Trzewiki, Buty robocze ARTRA, BIRKENSTOCK, Chodaki robocze SIKA

OBUWIE ROBOCZE gastronomiczne, buty kucharskie

Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się najwyższej jakości obuwie gastronomiczne. Zapewniamy duży wybór modeli, które doskonale sprawdzają się w warunkach roboczych i pozwalają skutecznie chronić pracowników przed różnymi zagrożeniami. Buty kucharskie stanowią barierę przed czynnikami zewnętrznymi oraz gwarantują optymalną przyczepność do podłoża. Proponujemy modele damskie i męskie w korzystnych cenach.

Profesjonalne buty gastronomiczne

Oferowane obuwie robocze powinno w zbilansowany sposób łączyć funkcje ochronne z funkcjonalnością. W sklepie Agamo znajdują się akcesoria od najlepszych producentów, którzy wdrażają nowoczesne technologie i wykorzystują starannie dobrane materiały. Dzięki temu kupując buty do pracy w kuchni i przy obróbce żywności można liczyć na:

 • wysoką przyczepność, która zapobiega poślizgnięciu się na mokrej lub brudnej podłodze,
 • metalowe lub kompozytowe podnoski chroniące palce przed uderzeniami i zgnieceniem stopy na skutek upadku ciężkich przedmiotów,
 • zabezpieczenie przed wilgocią i bezpośrednim kontaktem z używanymi w pracy substancjami,
 • lekkość produktów, które zapewniają swobodę ruchów i są wygodne w noszeniu.

Ponadto buty gastronomiczne pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury stopy. Klienci mogą zdecydować się na obuwie letnie i zimowe, które zaprojektowano z myślą o różnych warunkach zewnętrznych.

Obuwie do zadań specjalnych

Pracownicy z branży gastronomicznej każdego dnia mają kontakt z ostrymi narzędziami, zmiennymi temperaturami i substancjami, które nie powinny wchodzić w bezpośredni kontakt ze skórą. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie odzieży roboczej zgodnej z obowiązującymi przepisami. Kupując u nas buty kucharskie można mieć pewność, że oferowane produkty sprawdzą się przy intensywnej pracy w kuchni, masarni i na magazynie. Zapewniamy duży wybór rozmiarów i wyjątkową estetykę modeli, które sprzedawane są w różnych wersjach kolorystycznych. Dużym zainteresowaniem cieszy się białe obuwie masarskie z ociepleniem oraz czarne chodaki na drewnie.

Obuwie gumowe lub z PVC, trzewiki skórzane uznanych marek, chodaki robocze. Profesjonalne, zależnie od rodzaju wykonywanej pracy: z podnoskiem stalowym, wkładką antyprzebiciową, z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące, wygodne w codziennym użyciu. Obuwie HACCP - Białe, antypoślizgowe obuwie medyczne i dla gastronomii.
Obuwie robocze marek: Artra, Dagema, Sika, Giasco, Dunlop.

Zapraszamy do oferty sklepu online 

Ochrona

 PPE Dla ubojni i zakładów mięsnych: ubrania wodoodporne, kolczugi stalowe, fartuchy gumowe i bawełniane.
 Środki ochrony osobistej Odzież robocza dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Środki ochrony osobistej PPE, Odzież robocza BHP dla zakładów mięsnych i przemysłu spożywczego: ubrania wodoodporne, maseczki ochronne, fartuchy gumowe do masarni, kolczugi stalowe, kaski ochronne.

Akcesoria

 Dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej.
 Termometry, haki, wiadra ocynk. Brzeszczoty, ostrza taśmowe, koła dociskowe do odbłaniarek i skórowaczek.
Akcesoria dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej: tarcze do pił, noże do skórowaczek i odbłaniarek. Brzeszczoty i tarcze do pił rozbiorowych. Wytrzymałe stojaki, wiadra, widły, łopaty.

Noże

 Do rzeźni i do ubojni, dla kucharzy. Profesjonalne noże szefa kuchni HoReCa. Noże stalowe, ceramiczne, tytanowe, masarskie.
 Noże dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Noże masarskie do rzeźni i ubojni. Profesjonalne noże szefa kuchni dla kucharzy. Noże stalowe, tytanowe, ceramiczne, noże do warzyw i mięs.

Stalki

 Przemysłowe stalki do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali. Stalki dla szefa kuchni i stalki dla
 Stalki rzeźnicze stalowe do ubojni i przemysłu mięsnego
Profesjonalne stalki rzeźnicze do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali, gwarantowana jakość, zróżnicowane szlify. Światowej renomy producenci. Stalki i ostrzałki do noży, w sklepie, w kategorii > Stalki, ostrzałki < znajdziecie ostrzałki i stalki potrzebne do naostrzenia ostrza noża.

Odzież

 Wyposażenie HoReCa. Fartuchy oraz ubrania robocze bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuch jednorazowe, buty do prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czapki z daszkiem i furażerki papierowe.
 Producent - Odzież robocza, odzież ochronna BHP do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Odzież robocza, ubrania robocze Fartuchy bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuchy jednorazowe, odzież gastronomiczna, ubrania dla szefa kuchni, buty foliowe do lekkich prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czepki i furażerki papierowe.

Obuwie

 Buty robocze BHP i HoReCa. Gumowe lub z PVC, skórzane, z podnoskiem stalowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.
 Buty robocze Odzież robocza odzież ochronna BHP i HoReCa, do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Obuwie robocze. Gumowe oraz z PVC i skórzane. Buty z podnoskiem stalowym i kompozytowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.

Rękawice

 Metalowe kolczuga, ochronne i robocze, Artykuły BHP, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, stalowe, gumowe, bawełniane.
 Akcesoria antyprzecięciowe stalowe do ubojni BHP
Rękawice ochronne, przemysłowe, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, rękawice metalowe antyprzecięciowe stalowe, gumowe, bawełniane.

Higiena

 Vikan - Do utrzymania czystości przy produkcji i HoReCa. Szczotki techniczne. Solidne szczotki do szorowania, szczotki do zamiatania, szczotki ręczne i z uchwytem, do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
 Narzędzia do sprzątania, higieny, BHP i HoReCa - Sprzęt Vikan
Narzędzia do utrzymywania czystości przy przemysłowej produkcji żywności i HoReCa. Szczotki techniczne. Przemysłowe szczotki do szorowania, zamiatania, szczotki z uchwytem i ręczne, specjalne do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
Polecamy Vikan Transport System®, szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do pielęgnacji i ręcznego mycia pojazdów. - Specjalistyczne szczotki do myjni samochodowych, szczotki do mycia aut, busów i autobusów.