Noże kuchenne i masarskie Buty przemysłowe PVC do ubojni i pracy w kuchni Obuwie gumowe, kalosze Dunlop Obuwie robocze, buty BHP Dagema Obuwie ochronne, buty robocze Artra, medyczne Rękawice metalowe, rękawica antyprzecięciowa stalowa Niroflex Buty robocze Giasco Akcesoria, narzędzia, sprzęt do utrzymania czystości Vikan transport Profesjonalne noże kuchenne Nicul

Sprzęt dla sektora HoReCa

Przemysł mięsny i spożywczy

Gastronomia i mała gastronomia

Prowadzimy Serwis Techniczny

 Stalki masarskie i ostrzałki do ostrzenia noży, stalowe, ceramiczne i diamentowe.

STALKI i OSTRZAŁKI do ostrzenia noży

W katalogu Agamo nie mogło zabraknąć wysokiej jakości akcesoriów rzeźniczych i masarskich. Oferujemy solidne stalki do ostrzenia noży w atrakcyjnych cenach. Dostępne są zarówno osełki ręczne, jak i ostrzałki elektryczne. Do kompletu można zamówić wymienne druty, tarcze filcowe oraz pasty polerskie. Ciekawą opcją jest spersonalizowanie produktów, dzięki czemu każda stalka zostaje oznakowana unikalnym grawerem.

Stalki do noży masarskich

Akcesoria dla przemysłu spożywczego muszą spełniać ściśle określone normy i zapewniać odpowiednie standardy higieniczne. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się między innymi:

 • ostrzałki Sharp Easy dostępne w różnych wersjach kolorystycznych,
 • osełki ręczne Nicul idealne do pracy w kuchni,
 • lekkie stalki Dick z uchwytem z drzewa hebanowego.

Stalki do noży masarskich sprzedawane są w korzystnej cenie. Pozwalają na szybkie ostrzenie i są wygodne w użyciu. Niezwykle istotne jest zaprojektowanie wygodnego uchwytu, dzięki któremu pracownicy zajmujący się ostrymi narzędziami nie będą narażeni na wypadki i uszkodzenia ciała. W naszym sklepie można zamówić zarówno stalki rzeźnicze, jak i doskonale współgrające z nimi noże. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem w poręcznym katalogu online.

Spersonalizowana stalka do ostrzenia

Lekkie, owalne stalki do kuchni warto ozdobić spersonalizowanym grawerem. Wystarczy skontaktować się z pracownikami i opowiedzieć im o swojej wizji. Modele z niklowo-srebrnymi rowkami wyglądają bardzo efektownie. Każda stalka do ostrzenia może być oznakowana logiem swojego właściciela. Czas realizacji zamówień nie jest długi, a towar szybko zostanie wysłany pod wskazany przez klienta adres. Akcesoria do noży masarskich i ostrzałki rzeźnicze to podstawowe wyposażenie, bez którego trudno obyć się w przemyśle spożywczym. Misją Agamo jest zapewnienie łatwego dostępu do najlepszych narzędzi i doradztwo przy zakupie. W tym samym sklepie można zamówić odzież roboczą i obuwie ochronne.

Stalki wykonane są z wysokogatunkowej stali (światowej renomy producenci, bardzo dobra, gwarantowana jakość, zróżnicowane szlify). Naostrzą nawet najbardziej przytępione noże.

Zapraszamy, po zakupy do  sklepu internetowego!

Ochrona

 PPE Dla ubojni i zakładów mięsnych: ubrania wodoodporne, kolczugi stalowe, fartuchy gumowe i bawełniane.
 Środki ochrony osobistej Odzież robocza dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Środki ochrony osobistej PPE, Odzież robocza BHP dla zakładów mięsnych i przemysłu spożywczego: ubrania wodoodporne, maseczki ochronne, fartuchy gumowe do masarni, kolczugi stalowe, kaski ochronne.

Akcesoria

 Dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej.
 Termometry, haki, wiadra ocynk. Brzeszczoty, ostrza taśmowe, koła dociskowe do odbłaniarek i skórowaczek.
Akcesoria dla ubojni, przetwórstwa mięsnego i branży spożywczej: tarcze do pił, noże do skórowaczek i odbłaniarek. Brzeszczoty i tarcze do pił rozbiorowych. Wytrzymałe stojaki, wiadra, widły, łopaty.

Noże

 Do rzeźni i do ubojni, dla kucharzy. Profesjonalne noże szefa kuchni HoReCa. Noże stalowe, ceramiczne, tytanowe, masarskie.
 Noże dla przemysłu spożywczego i przemysłu mięsnego
Noże masarskie do rzeźni i ubojni. Profesjonalne noże szefa kuchni dla kucharzy. Noże stalowe, tytanowe, ceramiczne, noże do warzyw i mięs.

Stalki

 Przemysłowe stalki do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali. Stalki dla szefa kuchni i stalki dla
 Stalki rzeźnicze stalowe do ubojni i przemysłu mięsnego
Profesjonalne stalki rzeźnicze do ostrzenia noży z wysokogatunkowej stali, gwarantowana jakość, zróżnicowane szlify. Światowej renomy producenci. Stalki i ostrzałki do noży, w sklepie, w kategorii > Stalki, ostrzałki < znajdziecie ostrzałki i stalki potrzebne do naostrzenia ostrza noża.

Odzież

 Wyposażenie HoReCa. Fartuchy oraz ubrania robocze bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuch jednorazowe, buty do prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czapki z daszkiem i furażerki papierowe.
 Producent - Odzież robocza, odzież ochronna BHP do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Odzież robocza, ubrania robocze Fartuchy bawełniane, furażerki, nakrycia głowy, fartuchy jednorazowe, odzież gastronomiczna, ubrania dla szefa kuchni, buty foliowe do lekkich prac gospodarczych, fartuchy z włókniny. Czepki i furażerki papierowe.

Obuwie

 Buty robocze BHP i HoReCa. Gumowe lub z PVC, skórzane, z podnoskiem stalowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.
 Buty robocze Odzież robocza odzież ochronna BHP i HoReCa, do produkcji. Kombinezony, fartuchy
Obuwie robocze. Gumowe oraz z PVC i skórzane. Buty z podnoskiem stalowym i kompozytowym, wkładką antyprzebiciową. Przemysłowe buty z podeszwą antypoślizgową, odporne na paliwa, ługi, kwasy i środki dezynfekujące.

Rękawice

 Metalowe kolczuga, ochronne i robocze, Artykuły BHP, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, stalowe, gumowe, bawełniane.
 Akcesoria antyprzecięciowe stalowe do ubojni BHP
Rękawice ochronne, przemysłowe, robocze: termoizolacyjne, wzmocnione, rękawice metalowe antyprzecięciowe stalowe, gumowe, bawełniane.

Higiena

 Vikan - Do utrzymania czystości przy produkcji i HoReCa. Szczotki techniczne. Solidne szczotki do szorowania, szczotki do zamiatania, szczotki ręczne i z uchwytem, do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
 Narzędzia do sprzątania, higieny, BHP i HoReCa - Sprzęt Vikan
Narzędzia do utrzymywania czystości przy przemysłowej produkcji żywności i HoReCa. Szczotki techniczne. Przemysłowe szczotki do szorowania, zamiatania, szczotki z uchwytem i ręczne, specjalne do rur, z uchwytami teleskopowymi, ściągaczki do wody, różne uchwyty do szczotek przemysłowych.
Polecamy Vikan Transport System®, szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do pielęgnacji i ręcznego mycia pojazdów. - Specjalistyczne szczotki do myjni samochodowych, szczotki do mycia aut, busów i autobusów.